Rocznik 2004 wygrywa sparing !

Wielkie zaangażowanie i dużą walkę sportową pokazały dzisiaj w sali Gimnazjum Nr 1 w Polkowicach młodziutkie koszykarki naszego klubu  z rocznika 2004/2005 wygrywając mecz towarzyski z dziewczynkami z MKS Polkowice. Chociaż wynik jest tu sprawą naprawdę drugorzędną cieszy to, że następna nasza drużyna to dziewczynki ambitne i perspektywiczne. Ogromne brawa dla całego zespołu, a w dzisiejszym meczu reprezentowały nasz klub następujące zawodniczki: Kajrys Patrycja, Kaczorowska Olga, Krotla Maja, Sędzik Julia, Olejnik Natalia, Radoła Aleksandra, Szkaradek Marta, Brytan Aleksandra,  Kuczkowiak Julia, Choińska Zuzanna, Kulik Martyna, Suchocka Natalia, Izienicka Oliwia, Kłosowska Patrycja.

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dra, Kulik Martyna, Kuczkowiak Julia, Szkaradek Marta, Choińska Zuzanna, Suchocka Natalia, Izienicka Oliwia, Brytan Aleksandra.

Comments are closed.

Post Navigation