Młodziczki wygrały !

Po bardzo emocjonującym i wyrównanym meczu młodziczki Basketu wygrały dzisiaj u siebie z Karkonoszami I Jelenia Góra
55 : 51 (11:15, 7:12, 15:10, 22:14).
Punkty zdobyły: Frankowska Natalia 21(1×3), Górna Kinga 16, Fiedziuk Malwina 8, Cegielnik Julia 4, Oleśniewicz Agata 3, Leszczyńska Anna 2, Wasyluk Joanna 1, Backiel Julia, Lazarska Iga, Podejma Maja, Żybura Żaneta i Bałdys Justynna 0.
Wszystkie zawodniczki wspaniale walczyły i fantastyczną grą w ostatniej kwarcie – a szczególnie w ostatnich dwóch minutach – zakończyły zwycięsko ten trudny mecz.
Na pewno dużą rolę odegrali kibice, którzy bardzo dzielnie i kulturalnie wspomagali zmagania naszych zawodniczek. Zawodniczki i trenerzy dziękują za wspaniały doping. Aktualna tabela młodziczek na stronie DZKosz.