Minikoszykówka 2002 dwie wygrane ! Młodziczki przegrywają w Gorzowie .

W sobotę 22 marca koszykarki z Basketu Chrobry wygrały dwa mecze w rozgrywanym w Głogowie turnieju wielkopolskiej ligi  rocznika 2002. Pierwszy mecz z MKS Polkowice 38:17, drugi z Koroną Wschowa 37:20. Brawa dla młodych i ambitnych koszykarek.

W niedzielnym meczu młodziczek w Gorzowie nasz zespół spisywał się bardzo dobrze przez pierwsze dwadzieścia minut gry. Na przerwę głogowianki schodziły z dwupunktową przewagą W trzeciej kwarcie miejscowe odskoczyły na 4 punkty i chociaż w czwartej minucie ostatniej kwarty nasza drużyna prowadziła 1 punktem to nie udało się  wygrać tego meczu .  Zawiodła skuteczność rzutów wolnych, a ogromna ilość strat nie pozwoliła na wygranie tego spotkania. Mecz AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski ? MKS Basket Chrobry Głogów zakończył się wynikiem 64:59 (16:19, 13:12, 19:13, 16:15).