Koszykarska sobota w Głogowie !

08.02.2014 r o godz. 11.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Wita Stwosza 1 w Głogowie koszykarki Basketu Chrobry rozegrały wewnętrzny mecz sparingowy roczników 2000, 2001,2002. Mecz się odbył ponieważ MKS Polkowice odwołały przyjazd na ligę młodziczek z powodu choroby zawodniczek. Szkoleniowy pojedynek pozwolił na doskonalenie umiejętności, taktyki i techniki gry oraz integrację zawodniczek naszego klubu.

Po południu w sali sportowej Gimnazjum nr 5 w Głogowie odbył turniej wielkopolskiej ligi minikoszykówki dziewcząt rocznika 2003 i młodsze. Oprócz naszego zespołu w zawodach udział wzięły zespoły: MKS MOS Wrocław i MKS Polkowice.

Pierwszy mecz Basketu Chrobry Głogów z MKS MOS Wrocław był bardzo wyrównany, a emocje trwały do ostatnich sekund meczu, który nasze zawodniczki wygrały 22:21. Wyniki pozostałych meczów: MKS  MOS Wrocław – MKS Polkowice 39:14, MKS Basket Chrobry Głogów  – MKS Polkowice  36 : 8.

Comments are closed.

Post Navigation