Dziewczęta Basketu grają!

Wielkopolska Liga Minikoszykówki Dziewcząt rocznik 2002 i młodsze.

W sobotę w Polkowicach drużyna dziewcząt rocznik 2002 i młodsze rozegrała dwa mecze wielkopolskiej ligi. Pierwszy z zespołem UKS Basket Polkowice nasze zawodniczki przegrały 32:45, drugi z drużyną CCC Polkowice koszykarki z Głogowa wygrały 32:27. Był to pierwszy turniej w tym sezonie. Widać było tremę i jeszcze niewystarczające zgranie tego zespołu. Dziewczęta walczyły dzielnie wspomagane przez zawodniczki młodszego rocznika 2003.

Młodziczki

W ósmej kolejce rozgrywek  dolnośląskiej ligi młodziczek drużyna MKS Basket Chrobry zmierzyła się na wyjeździe z zespołem Górnik Trans Invest-Park Wałbrzych. Mecz przebiegał pod dyktando i pod kontrolą naszego zespołu. W  związku z wypracowaną przewagą punktową w pierwszych dwóch kwartach 50: 19 szansę ogrania dostały wszystkie zawodniczki – zmienniczki. Ostatecznie koszykarki naszej drużyny wygrały mecz 79 : 46.

Comments are closed.

Post Navigation