Monthly Archives: Czerwiec 2014

You are browsing the site archives by month.

Głogowski weekend z koszykówką za nami !

III Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt ? Głogowski weekend z koszykówką? o Puchar Prezydenta Głogowa za nami. Od piątku 13 czerwca w hali widowiskowo ? sportowej przy ul Wita Stwosza 1 rocznik 2001 i młodsze i  w sali sportowej Gimnazjum Nr 5 przy ul. Gwiaździstej 2  rocznik 2003 i młodsze w Głogowie trwała rywalizacja między zespołami klubów koszykarskich z terenu całej Polski : MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski, MKS MOS Wrocław, WULKS Korona Wschowa, MKS Opalenica, cztery zespoły MKS Basket Bydgoszcz,  UKS Piątka Ostrów i cztery zespoły MKS Basket Chrobry Głogów.

Kolejność końcowa w turnieju rocznika 2001 i młodsze przedstawia się  następująco:

I miejsce MKK Sokołów Podlaski

II miejsce MKS Opalenica

III miejsce MKS Basket Chrobry Głogów I

IV miejsce UKS Piątka Ostrów Wlkp

V  miejsce MKS Basket Bydgoszcz II

VI miejsce MKS Basket Bydgoszcz I

Udział  MKS Basket Chrobry Głogów II (PK)

Puchary i medale rozdał prezes Basketu Chrobry Głogów Miłosz Ratuszyński.

Statuetki ?Pierwsza Piątka Turnieju? otrzymały: Olga Lizurej MKS Basket Chrobry Głogów I, Kinga Kalicka MKK Sokołów S. A. OSiR Sokołów Podlaski, Sylwia Brzóska MKS Opalenica, Weronika Hipp UKS Piątka Ostrów Wlkp, Nikola Zajączkowska MKS Basket Bydgoszcz I.

Statuetki ? Najlepsza zawodniczka drużyny?  otrzymały: Anna Leszczyńska MKS Basket Chrobry Głogów I, Aleksandra Kurpiewska MKK Sokołów S. A. OSiR Sokołów Podlaski, Wiktoria Nowak MKS Opalenica, Natalia Michalska UKS Piątka Ostrów Wlkp, Martyna Finc MKS Basket Bydgoszcz I, Julia Grzonka MKS Basket Bydgoszcz II, Joanna Wasyluk MKS Basket Chrobry Głogów II.

Statuetkę MVP  otrzymała Paulina Kaczmarek MKS Opalenica.

Kolejność końcowa w turnieju rocznika 2003 i młodsze przedstawia się  następująco:

I miejsce MKS Basket Chrobry Głogów I

II miejsce MKS MOS Wrocław

III miejsce WULKS Korona Wschowa

IV  miejsce MKS Basket Bydgoszcz I

V miejsce MKS Basket Bydgoszcz II

VI miejsce  MKS Basket Chrobry Głogów II

Statuetki ?Pierwsza Piątka Turnieju? otrzymały: Miriam Michalczuk MKS Basket Chrobry Głogów I, Gabriela Krzywa MKS MOS Wrocław, Martyna Kurkowiak WULKS Korona Wschowa, Agata Kuligowska MKS Basket Bydgoszcz I, Gracja Adamska MKS Basket Bydgoszcz II.

Statuetki ? Najlepsza zawodniczka drużyny?  otrzymały: Karolina Kosturkiewicz MKS Basket Chrobry Głogów I , Marta Płóciniczak MKS MOS Wrocław, Roksana Tkacz WULKS Korona Wschowa, Julia Strógalska MKS Basket Bydgoszcz I, Jagoda Winiecka MKS Basket Bydgoszcz II, Martyna Kulik Basket Chrobry GłogówII

Statuetkę MVP  otrzymała Wiktoria Prokop MKS Basket Chrobry Głogów.

Puchary, medale i trofea sportowe ufundował Prezydent Głogowa Jan Zubowski i Międzyszkolny Klub Sportowy Basket Chrobry Głogów.

Nagrody rzeczowe ufundowali: Prezydent Głogowa Jan Zubowski, SM Mieszkaniowa ?Nadodrze? w Głogowie, Sklep Atletic w Głogowie, Jan Młynarczyk Przewodniczący Związków Pracowników Dołowych KGHM Polska Miedź S.A. Polkowice Sieraszowice,

Finansowo wsparli organizację turnieju:

Polski Związek Koszykówki, Georgios Dumas, Bank Spółdzielczy w Głogowie, Akademia Ruchu w Głogowie,  Związki Zawodowe Pracowników Dołowych KGHM Polska Miedź SA, rodzice zawodniczek.

Turniej przebiegał sprawnie organizacyjnie dzięki ogromnemu wsparciu i pomocy rodziców koszykarek

Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują za okazaną pomoc w tak dużym przedsięwzięciu, w którym brało udział ponad 200 uczestników.

Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Głogowski weekend z koszykówką”

Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Głogowski weekend z koszykówką”

o Puchar Prezydenta Głogowa 13.06 – 15.06.2014 r.

W kategorii rocznik 2001/2002 udział biorą następujące zespoły:

MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski

MKS Opalenica

MKS Basket Bydgoszcz I przy SP nr 67

MKS Basket Bydgoszcz II przy SP nr 67

UKS Piątka Ostrów

MKS Basket Chrobry I rocznik 2001/2002

MKS Basket Chrobry II 1999/2000/2001/2002 (poza konkursem)

 

Mecze tej kategorii wiekowej rozgrywane będą w Hali Widowiskowo – Sportowej przy

ul. Wita Stwosza 1w Głogowie

 

Program turnieju:

 

13.06.2014 piątek

godz. 12.00     MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski – MKS Opalenica

godz. 13.30     MKS Basket Chrobry I – MKS Basket Chrobry II

godz. 15.00     MKS Basket Chrobry II – MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski

godz. 16.30     MKS Opalenica – MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 18.00     MKS Basket Chrobry I – MKS Basket Bydgoszcz II

godz. 19.30     MKS Basket Chrobry II – MKS Basket Bydgoszcz I

 

14.06.2014   sobota

godz.   9.00     MKS Basket Chrobry II – MKS Opalenica

godz. 10.30     UKS Piątka Ostrów – MKS Basket Bydgoszcz II

godz. 12.00     MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski – MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 13.30     MKS Basket Chrobry I – UKS Piątka Ostrów

godz. 15.00     gr. A III m – gr. B IV m

godz. 16.30     gr. A II m – gr. B I m

godz. 18.00     gr. A I m – gr. B II m

godz. 19.30     gr. B III m – MKS Basket Bydgoszcz II lub MKS Basket Chrobry I

( jako sparing)

15.06.2014 niedziela

godz.   9.00     o V miejsce gr. A III m – gr. B III m

godz. 10.30     o III miejsce pokonani   meczu gr. A II m – gr. B I m i gr. A I m – gr. B II m

godz. 12.00     o I miejsce zwycięscy meczu gr. A II m – gr. B I m i gr. A I m – gr. B II m

godz. 14.00     Zakończenie turnieju – Hala Widowiskowo – Sportowa ul. Wita Stwosza 1

w Głogowie

 

W kategorii rocznik 2003/2004 udział biorą następujące zespoły:

MKS MOS Wrocław

WULKS Korona Wschowa

MKS Basket Bydgoszcz I przy SP nr 67

MKS Basket Bydgoszcz II przy SP nr 67

MKS Basket Chrobry I rocznik 2003

MKS Basket Chrobry II rocznik 2003/2004

 

Mecze tej kategorii wiekowej rozgrywane będą w sali sportowej Gimnazjum nr 5 przy ul. Gwiaździstej 2 w Głogowie

 

Program turnieju

 

13.06.2014 piątek

godz. 13.00     WULKS Korona Wschowa – MKS MOS Wrocław

godz. 14.30     MKS Basket Chrobry I – MKS Basket Chrobry II

godz. 16.00     MKS Basket Chrobry I – MKS MOS Wrocław

godz. 17.30     WULKS Korona Wschowa – MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 19.00     MKS Basket Chrobry II – MKS Basket Bydgoszcz II

 

14.06.2014 sobota

godz.   9.00     Basket Chrobry I – MKS Basket Bydgoszcz II

godz. 10.30     MKS MOS Wrocław – MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 12.00     MKS Basket Chrobry II – WULKS Korona Wschowa

godz. 13.30     MKS Basket Chrobry I – MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 15.00     MKS Basket Chrobry II – MKS MOS Wrocław

godz. 16.30     WULKS Korona Wschowa – MKS Basket Bydgoszcz II

 

15.06.2014 niedziela

godz. 9.00     MKS Basket Chrobry II – MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 10.30   MKS MOS Wrocław – MKS Basket Bydgoszcz II

godz. 12.00   MKS Basket Chrobry I – WULKS Korona Wschowa

godz. 14.00   Zakończenie turnieju – Hala Widowiskowo – Sportowa ul. Wita Stwosza 1

w Głogowie

 

 

Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt ?Głogowski weekend z koszykówką?

Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt ?Głogowski weekend z koszykówką?

o Puchar Prezydenta Głogowa 13.06 ? 15.06.2014 r.

W kategorii rocznik 2001/2002 udział biorą następujące zespoły:

MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski

MKS Opalenica

MKS Basket Bydgoszcz I przy SP nr 67

MKS Basket Bydgoszcz II przy SP nr 67

UKS Piątka Ostrów

MKS Basket Chrobry I rocznik 2001/2002

MKS Basket Chrobry II 1999/2000/2001/2002 (poza konkursem)

 

Mecze tej kategorii wiekowej rozgrywane będą w Hali Widowiskowo ? Sportowej przy

ul. Wita Stwosza 1w Głogowie

 

Program turnieju:

 

13.06.2014 piątek

godz. 12.00     MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski ? MKS Opalenica

godz. 13.30     MKS Basket Chrobry I ? MKS Basket Chrobry II

godz. 15.00     MKS Basket Chrobry II ? MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski

godz. 16.30     MKS Opalenica – MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 18.00     MKS Basket Chrobry I – MKS Basket Bydgoszcz II

godz. 19.30     MKS Basket Chrobry II – MKS Basket Bydgoszcz I

 

14.06.2014   sobota

godz.   9.00     MKS Basket Chrobry II ? MKS Opalenica

godz. 10.30     UKS Piątka Ostrów – MKS Basket Bydgoszcz II

godz. 12.00     MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski – MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 13.30     MKS Basket Chrobry I – UKS Piątka Ostrów

godz. 15.00     gr. A III m ? gr. B IV m

godz. 16.30     gr. A II m ? gr. B I m

godz. 18.00     gr. A I m – gr. B II m

godz. 19.30     gr. B III m ? MKS Basket Bydgoszcz II lub MKS Basket Chrobry I

( jako sparing)

15.06.2014 niedziela

godz.   9.00     o V miejsce gr. A III m ? gr. B III m

godz. 10.30     o III miejsce pokonani   meczu gr. A II m ? gr. B I m i gr. A I m – gr. B II m

godz. 12.00     o I miejsce zwycięscy meczu gr. A II m ? gr. B I m i gr. A I m – gr. B II m

godz. 14.00     Zakończenie turnieju ? Hala Widowiskowo ? Sportowa ul. Wita Stwosza 1

w Głogowie

 

W kategorii rocznik 2003/2004 udział biorą następujące zespoły:

MKS MOS Wrocław

WULKS Korona Wschowa

MKS Basket Bydgoszcz I przy SP nr 67

MKS Basket Bydgoszcz II przy SP nr 67

MKS Basket Chrobry I rocznik 2003

MKS Basket Chrobry II rocznik 2003/2004

 

Mecze tej kategorii wiekowej rozgrywane będą w sali sportowej Gimnazjum nr 5 przy ul. Gwiaździstej 2 w Głogowie

 

Program turnieju

 

13.06.2014 piątek

godz. 13.00     WULKS Korona Wschowa ? MKS MOS Wrocław

godz. 14.30     MKS Basket Chrobry I ? MKS Basket Chrobry II

godz. 16.00     MKS Basket Chrobry I ? MKS MOS Wrocław

godz. 17.30     WULKS Korona Wschowa – MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 19.00     MKS Basket Chrobry II – MKS Basket Bydgoszcz II

 

14.06.2014 sobota

godz.   9.00     Basket Chrobry I ? MKS Basket Bydgoszcz II

godz. 10.30     MKS MOS Wrocław ? MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 12.00     MKS Basket Chrobry II – WULKS Korona Wschowa

godz. 13.30     MKS Basket Chrobry I – MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 15.00     MKS Basket Chrobry II ? MKS MOS Wrocław

godz. 16.30     WULKS Korona Wschowa – MKS Basket Bydgoszcz II

 

15.06.2014 niedziela

godz. 9.00     MKS Basket Chrobry II ? MKS Basket Bydgoszcz I

godz. 10.30   MKS MOS Wrocław ? MKS Basket Bydgoszcz II

godz. 12.00   MKS Basket Chrobry I ? WULKS Korona Wschowa

godz. 14.00   Zakończenie turnieju ? Hala Widowiskowo ? Sportowa ul. Wita Stwosza 1

w Głogowie

 

 

Basket Chrobry na Streetbaskecie 2014

street

Dzień Dziecka :)

 

P1090858

1 czerwca, to jak wszystkim wiadomo, dzień wszystkich dzieci, a więc i Wam wspaniałe Koszykarki , przesyłamy najlepsze życzenia od trenerki i trenera. Miliony trafień do kosza, tyle samo wygranych meczów i pamiętajcie: 

?Nigdy się nie poddawaj !

Niepowodzenia i upadki to tylko pierwsze kroki do sukcesu?